O ośrodku

Zakątek Adeli

Serdecznie zapraszamy Państwa do Zakątka Adeli na rodzinny wypoczynek nad morzem (również ze zwierzętami), romantyczne chwile z ukochanym, relaks ze znajomymi i wczasy dla seniorów. Spokojna okolica, świeże powietrze, dostęp do pobliskich atrakcji oraz piękna plaża zapewnią Państwu znakomity wypoczynek.

Zakątek Adeli to 12 klimatycznych domków wypoczynkowych w Mikoszewie, malowniczej, rybacko-turystycznej miejscowości położonej na Mierzei Wiślanej po wschodniej stronie ujścia Wisły. Domki wypoczynkowe w Zakątku Adeli są wyposażone tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Każdy z nich prezentuje swoisty klimat i nawiązuje do okolicznych atrakcji. Przestronne wnętrze pozwala na zamieszkanie w nim jednocześnie nawet 5-ciu osób.

W kazdym domku znajduje się:

  • indywidualne wejście oraz taras z miejscem do grillowania,
  • pokój z dwoma dwuosobowymi łóżkami,
  • pokój z rozkładaną dwuosobową sofą oraz szafą,
  • aneks wyposażony w lodówkę, czajnik elektryczny,
  • naczynia oraz łazienkę z prysznicem i toaletą.

Na specjalne życzenie możemy dostawić łóżeczko dla niemowląt.

Do Państwa dyspozycji są także wyposażona kuchnia, w której będą Państwo mogli przygotować posiłki dla całej rodziny, nieodpłatne miejsca postojowe na ogrodzonym terenie ośrodka, mini plac zabaw dla dzieci- gry, zabawki i księgozbiór dla dzieci oraz siłownia na świeżym powietrzu.

W ośrodku jest dostępne WI-FI!